לוגו חדש לבן

שיתוף

כובע ממותג

כובעים ממותגים לעסק – הפתרון המושלם לקידום המותג שלך

מיתוג כובעים הוא לא דבר חדש והוא קורה כבר עשרות שנים, אך עד לא מזמן כובעים ממותגים היו שייכים לחברות הגדולות ביותר והם היו נמכרים כחלק ממותג. כיום גם אם אתם רוצים למתג את מסיבת הבריכה השנתית שלכם, אתם בהחלט יכולים.

כובעים ממותגים הם הסממן המובהק לקיץ, למסיבות, לטיולים, לחוויות ובעיקר לצורת השתייכות מסוימת לקבוצה. עם הקיץ שלנו, אחד הדברים החשובים שאדם צריך שיהיה לו זה כובע ואם כבר כובע, אז שיהיה כובע מותג.

בחירה בכובעי מותג אלה יכולה להגיע בתחילת האירוע, משל להכין את האורחים למסיבה שבדרך, באמצע אירוע כשמישהו עובר ומחלק לכולם כובעים בדיוק בזמן הנכון והם גם יכולים להיות אלה שמחכים לאורחים בסיום טקס מושלם כמעין מתנת פרידה אבל לא סוף.

אילו כובעים ממותגים ניתן למצוא?

אמנם יש למעלה מ-50 סוגים שונים של כובעים, אלה הכובעים שהכי הולכים:

כובע קש

כובע קש ממותג הוא דרך מקורית למתג את עצמכם ואת הסיבה שלשמה התכנסתם. הכובע עצמו, שזור מקש, רחב שוליים והוא מאפשר הצללה רחבה יותר מפני השמש ניתן להוסיף לו סרט סאטן למראה קלאסי או רצועת עור חומה למראה קצת יותר מחוספס. כובע הקש משדר לרוב יום קיצי, הליכה לים או ישיבה בשולי הבריכה.

לכן, מיתוג כובעי קש לרוב יעשו בעבור מסיבת רווקות, הם פופולריים ביותר כאשר מחפשים מתנות למסיבת רווקות כששמה של בעלת השמחה יודפס על שולי הכובע, מסיבות בריכה או ים כשתאריך המסיבה יודפס על שולי הכובע ובעצם לכל מאורע שמח המתנהל תחת השמש החמה.

לכובעי הקש יש מספר גדלים אך מה שגדל למעשה הוא רוחב השוליים של הכובע ופחות נעשה עיסוק בחלק הנחבש על הראש. ישנם כובעי קש בעלי שוליים רחבים המזכירים כמעט מגבעת ומצד שני יש כובעי קש בעלי שוליים כה רחבים עד שהם נוטים כלפי מטה מכובד החומר.

הכנת כובע קש ממותג לרוב תעשה בעזרת הדפסה על כובעים מהסוג הזה והמיתוג יודפס על שולי הכובע. בהתאם לרוחב השוליים כך תוכלו לבחור את המיתוג שלכם ולסדר אותו כך שיתאים למידת השוליים. מכיוון שאין אפשרות לרקום על פני הקש, הדפסה על כובע קש היא הצורה המוצלחת ביותר למיתוג.

כובע מצחיה

כולנו מתישהו קיבלנו ממקום כזה או אחר כובע מצחיה ממותג.

בבית הספר לפני היציאה לטיול השנתי מקבלים הילדים כובע מצחיה ממותג עם שם בית הספר וצבעו של הכובע יהיה לפי שכבת גיל הילד. זוהי למשל דרך חכמה גם לאתר את הילדים בקלות עבור המורים והמדריכים המלווים את הטיול אך זוהי גם מזכרת מקסימה לילדים החוזרים עם הכובעים הביתה והם נשארים שלהם לתמיד. כך, גם כשיגדלו ויסיימו את בית הספר יהיה להם כובע מצחיה ממותג מהטיול ההוא שהם זוכרים שנהנו בו כל כך.

באוניברסיטאות ובמכללות ישנם סטודנטים רבים המאוגדים בקהילות חברתיות כאלה ואחרות שעוברות יחד שנה אחר שנה את התארים השונים. עם סיום כל שנה יצירת כובעים ממותגים לקהילה לציון עוד שנה מוצלחת שעברה. אמנם כל סטודנט מקבל את התואר האינדיבידואלי שלו, אך פעמים רבות תחושת הקהילה היא זו שעוזרת לצלוח את התקופות המלחיצות שלעתים מביא איתו התואר. כובעים ממותגים הם זיכרון למה שעברו והשיגו ומה הם עוד יכולים להשיג.

ביום הספורט שעושה עסק בכל שנה מחולקים כובעי מצחיה עם מיתוג יום הספורט בצירוף לוגו העסק. זוהי דרך העסק גם להביע אחריות כלפי העובדים שלו שיום ספורט תחת השמש מצריך את מלוא הבטיחות וגם דרך העסק לתת לעובדים מתנה סמלית על ההשתתפות ועל השייכות.

במסיבות השונות כמעט ואין דבר פופולרי יותר מכובעי המצחיה הממותגים. מסיבה טובה זו מסיבה שזוכרים ואין כמו מתנה שימושית כמו כובע כדי לקבע את הזיכרון שהמסיבה שלכם הייתה באמת המסיבה הכי טובה.

יש היצע גדול של סגנונות ליצירת כובע מותג והעיצובים משתנים לפי מורת רוחכם. את המיתוג שלכם תוכלו להדפיס על גבי החלק הנחבש של הכובע כך שיעמוד ניצב או להדפיס את המיתוג שלכם ישירות על מצחיית הכובע, מה שיעניק לו מראה שוכב מעט.

כובע טמבל

כובע טמבל הוא כובע שכולו עשוי מבד, בעל שוליים שווים וצרים וללא מצחיה. אתם יכולים למצוא אותו בעיקר בצבא אבל בשנים האחרונות הוא צבר פופולריות וניתן למצוא אותם בכל מקום ובכל צבע. כובע טמבל ממותג הוא הזדמנות מצוינת לצאת קצת מהקופסא הרגילה של הכובעים ולהשתעשע עם כובע שבסופו של דבר די נח.

גם כובעי הטמבל משמשים כמתנה מיוחדת ויכולים להוות מתנה שימושית לימי הקיץ החמים. הכובע נחבש בנוחות על הכובע ואפשר ללכת איתו לכל מקום ובכל זמן ביום. מכיוון שכולו מיוצר מבד הדבר מאפשר לחבוש אותו לאורך זמן מבלי לחוש בלחץ על הראש או מצחייה שעשויה להסתיר את העיניים.

את כובעי הטמבל אפשר לתת ממגוון סיבות כמו למשל אם אתם חוגגים את סיום המכינה או שנת שירות, כובע טמבל ממותג עם בדיחה אישית, ציטוט משיר או אפילו סמל המכינה תהיה מתנה מרגשת ומאחדת המשאירה חלק מהמכינה עם עוזביה.

כוונה נוספת למתן כובע טמבל היא אם סיימתם כקבוצה את שביל ישראל ואתם רוצים לעשות משהו ביחד. כובע טמבל עם המילים הנכונות יזכיר לכם שיש עוד טיולים לעשות ועוד חוויות ליצור כקבוצה שהייתם כשטיילתם אז, בשבילי ישראל.

את כובע הטמבל תוכלו למתג כפי שתרצו עם צבעים שונים, כיתוב ותמונות. הדפסה על כובעים אלו תיעשה גם היא על החלק הנחבש של הכובע ולא על השוליים שלו. מכיוון שהשוליים של כובעי הטמבל הם צרים בדרך כלל, כמעט ואין מקום למתג בהם ועל כן ההדפסה נעשית על החלק העליון של הכובע.

הדפסה על כובעים או ריקמה?

הטכניקה השכיחה ביותר למיתוג כובעים היא על ידי הדפסה של המיתוג על גבי הכובע, כל כובע. מאחר וישנם חומרים שלא ניתנת האפשרות לרקום עליהם, ישנה הדפסה ייעודית לחומרי הכובעים המשתנים. כמו כן, לעתים רקמה יחד עם קרני השמש לא הולכת ביחד והיא יכולה להיפרם עוד לפני שהפסקתם ליהנות באמת מהכובע.

הדפסה על כובעים יכולה לשמר את המיתוג על הכובע לאורך זמן ולאפשר הנאה מירבית מהכובע עצמו. המדפסת עצמה היא לא המדפסת הרגילה שאנחנו רגילים לראות אלה מדפסת ייחודית למטרת הדפסה על כובעים ועל פריטי לבוש אחרים.

הדיו בו משתמשים במדפסת זו עמיד אל מול קרני השמש ומאפשר שהייה תחתיה למשך זמן. כמו כן, אפשרויות ההדפסה הן רבות יותר מאשר של רקמה כפי שהזכרנו רקמה לא יכולה לפגוש את כל החומרים ואילו דיו מאפשר יותר גמישות בעבור המטרה.

כאשר מדובר בפרטי לבוש וחבישה, דיו המדפסת שונה מהדיו הרגילה לשימוש בכתיבה והוא עמיד יותר לא רק מפני נזקי השמש אלא גם מפני נזקי כביסה, שטיפה ולכלוך.

בסופו של דבר,

כובעים ממותגים יכולים לשנות את פני המסיבה, את פני הטיול ואת פני הפרידה. הם יכולים להיות מתנה מתוקה לסוף הדרך או מתנה מפתיעה לתחילתה.

לצפייה בקטלוג כובעים ממותגים >>

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי כובעים ממותגים לעסק – הפתרון המושלם לקידום המותג שלך