מתנות למסיבת רווקות

מציג את כל 22 התוצאות

מתנות למסיבת רווקות הן חלק בלתי נפרד מהכיף, על כך אין ספק. לא משנה אם מדובר בצד של הכלה לעתיד שמתכננת את המסיבה או חברות שלה שלוקחות פיקוד, לא משנה אם מדובר בציוד שימושי למהלך האירוע או מזכרת לאחריו, מתנות למסיבות רווקות מצליחות בכל פעם מחדש להרים את המורל גבוה-גבוה.

מתנות למסיבת רווקות – היום שלפני

בעידן הרשתות החברתיות זה כבר ברור לחלוטין לכל המעורבות – הסטנדרט למסיבה, גם אם היא לא נאמדת במאות משתתפים כמו החתונה אלא “רק” כמה עשרות מקסימום, צריך להיות הכי גבוה בעולם.

המסיבה מתועדת בכל רגע נתון על ידי עשרות מצלמות, כלומר הסטוריז והטיק טוקים שהנוכחות מעלות בזמן אמת, ולכן הכל צריך להיות טיפ טופ. הלוקיישן, הבריכה, הכיבוד, הסביבה, השמפניה, וכן, גם האקססוריז. בסופו של דבר, לא לחינם אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

מתנות מסיב רווקות, למשל כאלו שניתנות תוך כדי המסיבה, הן עניין מגבש, משמח וסופר מקפיץ, לכל הסובבות וכמובן גם לכלה לעתיד.

תארו לכן שאתן מתייצבות כאורחות למסיבת רווקות, ועם הכניסה אתן מקבלות מתנה. חולצה, סרט, אקססורי מכל סוג. ברור שתשמחו, ברור שתתלהבו, ברור שלא תתגברו על הפיתוי ובאופן אוטומטי תשלפו את הסמארטפון לצלם את המאורע.

הבונוס? מתנות למסיבת רווקות לא צריכות לעלות הרבה. יש טווח מחירים רחב ביותר, שיוכל לקלוע לכיס.

בקיצור, לא משנה כמה אתן עסוקות בימים שלפני, עצירה לצורך הצטיידות במתנות למסיבת הרווקות היא בגדר מאסט.

אם אתן מחפשות מתנה למסיבת רווקות – אל תשכחו את ה-giveaway

אולי טרם יצא לכן להיתקל במונח giveaway, אבל בנוהג ברור שנתקלתן בשלב מסוים – עם היציאה ממסיבת הרווקות, הנוכחות מקבלות צ’ופרים קטנים בהקדשה אישית, שיהיו מזכרת מהאירוע. את המזכרת הן יכולות למקם בבית, להשתמש בה בכל דרך, ובכל פעם מחדש להיזכר באירוע המשמח ובזיכרונות המתוקים שנוצרו.

הענקת giveaway מעידה הרבה על מי שעורכת את המסיבה. היא מעידה על השקעה, חשיבה מקיפה של 360 מעלות, וכמובן אצבע על הדופק בכל מה שקשור לטרנדים.

כל אלה, מן הסתם, ערכים שתרצו לאמץ לחיקכן אם אתן מחפשות מתנה.

מעבר לזה. סביר להניח שתרצו לקחת את העניין כמה צעדים קדימה. במקום להסתפק ב”עוד” מזכרת נחמדה לבית, אפשר ללכת על מתנה למסיבת רווקות שנוצרה באופן אישי, כזה שנושא את שמה של הכלה או שמה של האורחת, כולל תמונות ותאריך, ובכלל, מזכיר את האירוע. יש מגניב מזה?!

מתנות למסיבת רווקות – כי ככה עושים את זה היום

כמו שכבר אמרנו, בכל ענף החתונות ובאופן ספציפי בעולם מסיבות הרווקות, הסטנדרט רק הולך ועולה, והמגמה לא צפויה לעצור. המתנות הללו גם הן כלולות בתוך עסקת החבילה, ולכן, בדרך למסיבה עוצרים ומצטיידים. תודו לנו אחר כך.

אנו בחברת פיקולור כאן בשבילכם עם מבחר ענק של מתנות מקוריות לכל אירוע, התקשרו או רכשו מהאתר!

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי מתנות למסיבת רווקות