לוגו חדש לבן

כובעים וצעיפים

מציג את כל 23 התוצאות

הדפסה על כובעים דורשת מיומנות, ובאותה נשימה גם הדרכה נכונה ללקוחות. איך גורמים למה שמודפס להיראות בבירור על גבי הכובע? באיזו מדפסת או טכניקה להשתמש? מהם המאפיינים של כובע איכותי באמת? איך מאתרים אותו? איך בוחרים מבין כל הכובעים שישנם? איך לייצר את הכובעים האיכותיים ביותר, שיגיעו בזמן ובשיא המהימנות עד אליכם? למומחים של פיקולור יש את כל התשובות בשבילכם.

הדפסה על כובעים? הבחירה הכי נכונה שיש

אם אתם בעלי חברה עם עובדים, סביר להניח שתמצאו שהדפסה על גבי כובעים היא עניין חשוב למדי. הדפסות על כובעים היא עניין שמתאים בול לחברה שלכם כשאתם יוצאים לטיול, יום גיבוש, יום ספורט או כל פעילות גיבוש אחרת שנעשית בשמש. באותה ההזדמנות של החלוקה של הכובעים, למשתתפים גם יהיה כובע שימושי לאותו הרגע וגם להמשך הדרך שלהם. לא לחינם אומרים “חכם בשמש – ראש גדול”.

ההדפסות הללו יכולות להיות שימושיות במקרים נוספים, במידה ואתם מחפשים רכישה בשם חברה. למשל, זה יכול להיות יופי של שי ללקוחות שלכם. לכבוד חתימה על חוזה, רכישת שירות, או אפילו סתם, בתור צ’ופר. הכובע, בכל מקרה, מדבר בצורה נפלאה ומהווה פרסומת לכל דבר ועניין. לקוחות פוטנציאליים עשויים לראות אותו מתנוסס על ראשיהם של אותם אנשים, להסתקרן ולהגיע אליכם. מושלם, לא?

יש עוד סיבות להדפסה על כובעים

מלבד חברות, ישנם עוד גופים נוספים ומצבים מסוימים שבהם אנשים שמחים להדפסות על כובעים. למשל, לקראת מסיבת רווקות. אל הכובע המסורתי של Team Bride יכול להצטרף גם השם של הכלה או אפילו השם של החברה, ולהדפסה האישית הזאת יש אימפקט רב וסופר מהנה, כזה שאי אפשר שלא להתלהב ממנו ואי אפשר שלא לצלם אותו.
לחילופין, גם יחידים יכולים ללכת על ההדפסה האישית הזאת, למשל בני זוג שקונים מתנות זה לזו, או כל הזדמנות אחרת. לא משנה מה, אנחנו כאן, אז הרשו לעצמכם להתפרע.

הדפסות על כובעים – לכל סוגי הכובעים

בפיקולור תמצאו מגוון כובעים שעליהם ניתן לבצע הדפסה. לצד כובעי המצחייה המתבקשים והקלאסיים, תמצאו גם כובעי טמבל, כובעי פליז שמתאימים בדיוק לחורף, הדפסה על כובעים עם מגן לעורף שמהווים עניין סופר שימושי לשמש הישראלית הקופחת, ועוד…

לא משנה באיזה סטייל בחרתם, לנו יש את המדפסות הטובות ביותר, ואנחנו יודעים את כל הסודות המקצועיים שחומר הגלם הזה מצריך לדעת.
התוצאה מדברת בעד עצמה. כובעים יפים, עמידים וסופר איכותיים, שעליהם תתנוסס ההדפסה שאותה תרצו, ותישאר על מקומה במשך שנים. גם בעוד שנים מהיום, מי שמקבל את אותם כובעים ישמחו ללכת איתם ולהראות לכולם מנין הם הגיעו. הסטייטמנט הזה, הגאווה הזאת, היא כבר אומרת את הכל.
הדפסה על כובעים, ובכללי הדפסת תמונות על מוצרים עושים רק בפיקולור! התקשרו עוד היום ותקבלו כובעים מותאמים אישית לבחירתכם.

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי כובעים וצעיפים