לוגו חדש לבן

מתנות לאורחים בחתונה

מציג את כל 3 התוצאות

מתנות לאורחים בחתונה הפכו בשנים האחרונות לעניין נפוץ במיוחד – לקראת העזיבה של החתונה, באווירה הכי טובה שיש, האורחים מקבלים שי סמלי מהאירוע.

ברוב המוחץ של המקרים, מדובר בשי שמותאם באופן אישי וספציפי לחתונה, ולא ב”עוד” מתנה שנקנתה כלאחר יד. אחרי הכל, אחרי שהזוג עבר כברת דרך, בחר את הספקים, בחר את הלוקיישן, העיצוב וההפקה, לגמרי מתבקש שהוא גם ימשיך את הטעם הטוב וישאיר לאורחים שי באותה הרוח.

אלו הן המתנות לאורחים בחתונה, הקרויות גם giveaway. אם אתם צועדים בצעדי ענק לקראת היום הגדול שלכם, כדאי שתכירו את המתנות עבור האורחים בחתונה של פיקולור.

מתנה לאורחים בחתונה – מה קונים?

ודאי כבר יצא לכם להיתקל בביטוי השגור “מזכרת קטנה מאירוע גדול”. זה בדיוק העניין, להעניק לאורחים שלכם מזכרת, משהו שיזכיר להם את השעות של ההנאה שעברו יחד איתכם ובזכותכם. בעצם, למה לא?

כמובן, מדובר בבחירה חשובה. המתנה צריכה להיות פרקטית, יפה, עמידה ואיכותית, כזאת שתישאר במשך חודשים ואף שנים, ואם אפשר לבחור כזו שתהיה במקום בולט בבית או במשרד – מה טוב.

מתנות לאורחים בחתונה – כי בימינו הסטנדרט רק עולה ועולה

מה עוד לא נאמר על הסטנדרט בענף האירועים הישראלי?! אין ספק שהוא עלה באופן משמעותי מזה שהיה לפני כמה שנים, ובנקודה הזאת בזמן אפשר להגיד בביטחון שהוא רק ימשיך לטפס.

לצד דאגה לאירוח ללא רבב, לוקיישן בגן האירועים הכי מדובר של הרגע, שמלה שהיא בגדר וואו, קולינריה למופת ואווירה נכונה, תרצו שיישאר עם האורחים שלכם משהו. משהו מכם, במלוא מובן המילה.

אם כבר חשבתם לפרגן לאורחים שלכם בשי קטן, ודאי תבינו שהוא צריך להיות מושקע ולשדר “חשבנו טוב טוב מה אנחנו מעניקים לאורחים, התלבטנו, בדקנו את האופציות, חשבנו על משהו שמייצג אותנו, את רוח האירוע ואת האופי שלנו, והנה התוצאה”.

כן, תתפלאו, אבל מתנות לאורחים בחתונה, כאשר הן נבחרות בקפידה, יכולות לשדר את כל זה בעמת ובעונה אחת.

אגב, צעד אחד לפני החתונה, אנו מציעים לכם גם מתנות למסיבת רווקות,יש לנו מגוון ענק של מתנות מעניינות.

מתנה לאורחים בחתונה? רק אצל המומחים

חשבו לרגע על התהליך שאותו תעברו בדרך ליום הגדול.

עליכם להצטייד במאות מתנות, שכולן צריכות להיות באיכות ללא רבב, אסתטיות, יפות ומגניבות.

הן צריכות לשאת את השמות שלכם או תמונה שלכם, כאשר ההדפסה צריכה להיות באיכות הגבוהה ביותר וללא עיגול פינות.

כמובן, תרצו שכל העניין, מהרגע הראשון מול הקטלוג ועד שהמתנה מתנוססת מולכם, יעבור בצורה חלקה, כמו שרק אנשים שמבינים עניין יכולים להבטיח.

בקיצור, יש לנו רק מילה אחת בשבילכם – פיקולור.

הצוות שלנו ישמח לכוון אתכם מהרגע הראשון, להתאים לכם את המתנה המושלמת בקולעת לתקציב ולסטייל שלכם, לספק הכל בזמנים ובצורה הכי נעימה שיש, בלשווה, נחת ואמינות מקסימליות. יותר טוב מזה – אין.

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי מתנות לאורחים בחתונה