לוגו חדש לבן

מוצרי קד"מ

קידום מכירות הוא אחד האתגרים של כל עסק. כל עסק רוצה להתקדם ולהצליח, להתפרסם ולהביא אליו כמה שיותר לקוחות. ישנן הרבה שיטות לפרסום ולשיווק של עסק, החל מפרסום קלאסי ועד יצירת שיטות פרסום מקוריות במיוחד. אחת השיטות המקובלות והנפוצות ביותר לשיווק של עסק היא באמצעות מוצרי קד”מ, אשר נמצאים בעסק עצמו ומחולקים הלאה ללקוחות, לשותפים עסקיים או בכל הזדמנות דומה ומאפשרים לעסק לקבל שם, תפוצה והיכרות עם קהלי יעד חדשים. חברת פיקולור מציעה לכם מבחר גדול של מוצרים ממותגים בכל סגנון שתרצו.

שיווק העסק באמצעות מוצרי קד”מ

מוצרים אילו, כאמור, הם מן הדרכים היעילות ביותר לשיווק של עסק. מדובר בהשקעה בסיסית של רכישת המוצרים והמיתוג שלהם ולאחר מכן ניתן להעביר את המוצרים הללו לכל מקום. מוצרים אלה משמשים לעיתים גם כמתנות – לעובדים, לשותפים, לקולגות וכן הלאה, במטרה לא רק להעניק מתנה מתאימה לכל אירוע ואף מתנות ליום האהבה אלא גם ליצור קידום ושיווק לעסק או לחברה עצמה. מוצרים אלה יכולים להיות כל מוצר, מעט ממותג ועד מעמד לכרטיסי ביקור, מצלונים לרכב עם לוגו החברה ועד ספלים ממותגים אשר משמשים בכל בית או משרד. מוצרי קידום מכירות יוצרים שיווק כמעט בלתי מודע לעסק והם מגיעים לכל מקום ומעניקים פרסום יעיל לעסק.

מוצרי קד”מ זאת המומחיות של פיקולור

כאשר אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת פיקולור. אנו נסייע לכם לבחור מוצרים מקצועיים ואיכותיים, אשר ישמשו אתכם ואת האנשים הקרובים אליכם בצורה מהנה במיוחד. בחברת פיקולור תוכלו להדפיס או להטביע את הלוגו שלכם, תמונה שלכם או כל כיתוב אחר אשר קשור לעסק, על גבי מוצרים מכל סוג שהוא וליהנות מקידום מכירות איכותי במחירים נמוכים ומשתלמים במיוחד. חברת פיקולור מעמידה לרשותכם אתר ידידותי למשתמש, עם אפשרויות תשלום מאובטחות, ועם שירות של משלוחים מהירים לכל אזורי הארץ, כדי שכל אחד יוכל ליהנות מן המשלוחים האיכותיים של פיקולור!

לכל עסק חשוב למתג את עצמו, לקדם את עצמו ולהגדיל את המכירות שלו. אנשים צריכים להכיר את העסק על מנת לקנות בו, והם צריכים גם להתחבר אליו ולאהוב אותו. לכן, כל עסק משקיע תקציב נכבד בפרסום, כמו גם בקד”מ, על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שמכירים ואוהבים את העסק, וכך להגדיל גם את מספר הלקוחות בפועל. חברת פיקולור מסייעת לכם בתהליך הזה ומציעה לכם מבחר מוצרי פרסום קד”מ איכותיים ומקוריים, עם הדפסות דיגיטליות ברמה גבוהה, על מנת שתוכלו לקדם את העסק שלכם בכל מקום שאליו תלכו.

מהם מוצרי פרסום וקד”מ?

קד”מ, כלומר קידום מכירות, הוא תהליך אשר נועד לקדם את העסק, לפרסם ולשווק אותו, שלא בצינורות המקובלים. כל עסק מתחיל בפרסום סטנדרטי – בעיתונות, באינטרנט, ברדיו ובטלוויזיה. אך לא תמיד פרסום רגיל מספיק על מנת לקדם את העסק, ועסקים רבים מחפשים אפיקי פרסום אחרים. מוצרי קידום מכירות הם אחת הדרכים היעילות ביותר לשיווק העסק. מדובר, למעשה, במוצרים ממותגים, אשר נושאים את הלוגו העסקי, את שם העסק ולעיתים גם פרטים אחרים. מוצרים אילו יכולים להיות עטים, משחקים, “צעצועי מנהלים”, תיקים ממותגים ועוד מגוון מוצרים אחרים, עם הדפסה של הלוגו העסקי ופרטי התקשרות. מוצרי קידום מכירות מביאים לעיתים לעסק יותר לקוחות מכל פרסום אחר, מכיוון שהם נגישים, שימושיים ונפוצים בכל מקום בקלות רבה.

קד”מ עושים רק עם פיקולור

עם חברת פיקולור, קידום המכירות של העסק שלכם נעשה פשוט וקל במיוחד. חברת פיקולור משווקת עבורכם מגוון מוצרי קידום מכירות, מתנות וכדומה, ומבצעת הדפסה דיגיטלית איכותית של לוגואים, כיתובים, תמונות וכל מה שתורצו להדפיס על המוצרים שלכם. חברת פיקולור נותנת מענה לעסקים מכל התחומים, ומשווקת עבורם מוצרי קד”מ, מתנות לעובדים, מוצרים ממותגים וכל פריט אחר שתרצו. חברת פיקולור מעמידה לרשותכם את אתר החברה, בו תוכלו להזמין בצורה מאובטחת, יעילה ונוחה כל מוצר שתרצו, בכל כמות – וליצור לעצמכם קידום מכירות מושלם.

רוצים ליצור קד”מ איכותי לעסק שלכם? הזמינו עוד היום באתר פיקולור מגוון מוצרים ממותגים שיקדמו את העסק שלכם בצורה מושלמת!

קראו עוד: עטים ממותגים
קראו עוד: מתנות ליום הולדת

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי מוצרי קד”מ