לוגו חדש לבן

עטים ממותגים

עטים ממותגים הם עניין שכיח להפליא, ונדמה שיש לכך את כל הסיבות. למעשה, בבתים רבים מספור בישראל, כמעט כל העטים שתמצאו נושאות עליהן את השם של מותג.
אם גם לכם מתחשק להשתדרג עם עטים במיתוג אישי, הגיע הזמן שתכירו את פיקולור.

עטים ממותגים – למה בעצם?

מדובר על השקעה מינימלית מכיסכם ומזמנכם, אשר יכולה לתת כל כך, כל כך הרבה לעסק שלכם.
מספיק שהלקוחות שלכם או האנשים שמבקרים בעסק אספו לחיקם עט ממותג שלכם. מכאן והלאה הם פרסומת מהלכת, אפילו מבלי להבין את זה.

לאן שלא יילכו, כאשר ישלפו את העט ויכתבו, האנשים שמסביבם יראו את שם המותג שלכם ויחשבו עליו.
אפילו מבחינה תת הכרתית, השם של המותג שלכם ייכנס להם לראש, והמרוויחים העיקריים מכך הם אתם.
אפילו אם העט נמצא בבית של הלקוחות שלכם, מספיק שפתאום הם ירימו אותו כדי לכתוב משהו, הם מיד ייזכרו בכם, ואם להיות כנים, סביר להניח שהזיכרונות הללו יהיו זיכרונות טובים.

מעבר לזה, העטים הללו מביאים איתם איזשהו ערך של רצינות. כאשר אתם מעניקים עטים ממותגים, אתם מיד נתפשים בתור אנשים רציניים, אחראיים ומסודרים. אין ספק שאלו ערכים שתרצו שיהיו מזוהים איתכם, ותראו באיזו קלות זה מתבצע.עטים ממותגים – לא מתפשרים על איכות

למי מאיתנו זה לא קרה. התחלנו לכתוב עם עט מסוים, ולפתע פתאום הדיו אזל והעט הלך לפח אחר כבוד.
למי מאיתנו לא קרה שלפתע העט נשבר והפך לבלתי שמיש. מן הסתם, לא תרצו שהדבר יקרה ללקוחות שלכם עם עטים שנושאים את שמכם או את שם המותג שלכם. לשם כך, עליכם לבחור בתבונה את העטים בהם אתם מצטיידים. חומרי הגלם צריכים להיות איכותיים, החברה שממנה הגיעו העטים צריכה להיות איכותית, ואסור לעגל פינות.

עטים במיתוג אישי

למען האמת, את הצעד הראשון כבר עשיתם – הגעתם לאתר פיקולור. כעת, עליכם לבחור את הדגם שאותו אתם הכי אוהבים. יש כל כך הרבה דגמים ומתוכם תוכלו לבחור, כך שהאופציה המנצחת בוודאות נמצאת בקטלוג שלנו.
בנקודה הזאת, אתם ודאי תרצו ליצור קשר עם פיקולור, כדי להתחיל להניע עניינים.
בשלב הזה ודאי תשאלו  מהם הפרטים שתרצו שיתנוסס על העט. שם החברה? השם שלכם? מספר טלפון? כתובת? אתר אינטרנט? לוגו? אין בחירה נכונה או לא נכונה. מה שתבחרו, אנחנו זורמים איתכם.

בשלב הזה אנחנו בפיקולור נוציא לפועל את הבקשות שלכם. אנחנו מצוידים במדפסות אשר מתאימות בול לעטים ממותגים, ומבטיחות תוצאה ללא רבב, פעם אחר פעם.
לאחר מכן, כאשר התהליך מסתיים, תוכלו לאסוף את העטים ולמקם אותם בנקודה בולטת בעסק. במקום שבו אתם מקבלים קהל, בחדר ישיבות או בכל מקום אחר. פשוט עופו על זה.

הדפסה על מוצרים כמו עטים בחברת פיקולור לטובת פרסום ואיכות מצויינת. הזמינו עוד היום!

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי עטים ממותגים