לוגו חדש לבן

הדפסה על ספלים

לעיתים קרובות אנו רוצים לתת לאדם שקרוב אלינו מתנה אישית מיוחדת. לא תמיד צריך מתנה גדולה, יקרה ומרשימה – לפעמים דווקא מתנה קטנה שמגיעה מהלב, עושה את העבודה בצורה הרבה יותר טובה. מוצרים בעיצוב אישי, עם הדפסות של תמונות או הקדשות אישיות, הן הדרך הטובה ביותר לתת לאנשים שסביבכם מתנה אישית. חברת פיקולור מציעה לכם מגוון מתנות ייחודיות, כמו הדפסה על ספלים או כל מתנה מודפסת אחרת שתרצו לתת.

הדפסה על ספלים – לשתות עם מי שאתם אוהבים בכל מקום ובכל זמן

הדפסות על ספלים נחשבות לאחד השירותים הכי פופולריים שאנחנו בפיקולור מעניקים. אם חושבים על זה לרגע, מדובר בעניין מוצדק לחלוטין. קבלו את הסיבות לכך.

מתי מתאים להביא ספל עם תמונה כמתנה? ספל עליו תמונה מודפסת הוא מתנה נפלאה למגוון אנשים ולמגוון הזדמנויות. אפשר לתת מתנה זו לאבא או לאמא, עם תמונת הילדים, וכך גם לסבים ולסבתות, מתאים לשימושים משרדיים, כאשר במקום תמונה של ממש מדפיסים על הספל את הלוגו העסקי של המקום. בנוסף אפשר לתת כמתנת הוקרה לגננות או למטפלת של התינוק, לבני זוג – כמתנה לחתונה או ליום נישואין, ובעוד מגוון הזדמנויות דומות, שבהן אפשר באמצעות תמונה יפה, להעביר הרבה מאד רגש. אפשר להשיג גם ספל עם תמונה עם פטנט – הספל נראה שחור וחלק, ורק כאשר מוזגים לתוכו מים רותחים, מתגלה התמונה שעל הספל, מה שיוצר מתנה ייחודית ומפתיעה עוד יותר.

הדפסה על ספלים – לשתות עם האדם שאתם אוהבים

הקפה הראשון שלכם בבוקר? אולי בכלל מים שאתם שותים בין לבין? תה של אחר הצהריים? אין מה להגיד, כולנו אוהבים לשתות, שתייה היא חלק מהחיים, ואיך לדעת שאתם שותים מכוס מיוחדת שהיא רק שלכם.
מה זה אומר? לא עוד כוס קנויה עם הדפס, יפה ככל שיהיה, אלא כוס שהיא שלכם במלוא מובן המילה. כוס שהשתדרגה בזכות הדפסה על ספלים. כוס שעליה מוטבע השם, ההקדשה או התמונה שלכם או של אדם יקר לכם.

הדפסות על ספלים – תנו לדמיון לעוף רחוק

הדפסה על ספל מעניקה לכם כל כך הרבה אופציות להדפסות, שמות, תמונות ועוד. בכולן המוקד הוא אחד – הכוס שלכם. אז למה שלא תפרגנו למי שאתם אוהבים בכוס שהיא רק שלו, ושדרגו אותה באמצעות הדפסה על ספלים?!

ספל עם תמונה מודפסת זה רק פיקולור

חברת פיקולור היא המקום המושלם בשבילכם, כאשר אתם רוצים לקנות ספלים עם תמונה. חברת פיקולור מתמחה בהדפסה על מוצרים, תמונות והקדשות באיכות גבוהה במיוחד ועם מבחר גדול של מוצרים מגוונים. אנו מציעים לכם מבחר מוצרים שמתאימים כמתנות לאנשים שונים, כהפתעות לעובדים או לתלמידים, כמוצרים לקידום מכירות ועוד מגוון רחב של מטרות ואפשרויות שימוש. עם ההדפסה האיכותית של פיקולור, אתם יכולים ליהנות מספל עם תמונה או מכל מוצר מודפס אחר, שישמש אתכם בהנאה מרובה ויאפשר לכם לתת מתנות לכל אדם. באתר פיקולור תוכלו לרכוש מתנות עם תמונה בקנייה נוחה, יעילה ובטוחה, ובמחירים משתלמים במיוחד.

כאמור, מדובר בעניין פופולרי להפליא, ואנחנו בפיקולור נהיינו מומחים. יש לנו את הציוד הכי נכון למלאכה, ונעשה מעל ומעבר כדי שהכוס שתתקבל תהיה בול לטעמכם.
אז לא משנה אם מדובר ביום הולדת, יום האם או כל אירוע אחר – רק פיקולור.

רוצים לבצע הדפסה על ספלים כמתנה לאנשים האהובים עליכם? בואו ליהנות ממבחר דוגמאות של ספלים ועיצובים גרפיים מרהיבים, רק באתר פיקולור!

קראו עוד: מתנות ליום האהבה
קראו עוד: מתנות לגני ילדים

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי הדפסה על ספלים