לוגו חדש לבן

מתנות עם תמונה

מציג 1–30 מתוך 37 תוצאות

מתנות עם תמונה הן דרך לא פחות ממושלמת להפתיע את מי שאתם אוהבים. נכון, אפשר ללכת לקניון ולקנות מתנה מן המוכן. ועדיין, אם מדובר באדם שאתם אוהבים מכל הלב, אם מדובר במישהו שאתם רוצים להרשים, אם מדובר במתנה שחשובה לכם, ודאי תבינו – זה לא זה.
המתנה שאתם רוצים להעניק צריכה להיות אישית, להיות מוכוונת באופן ספציפי למי שמקבל אותה, ולהעביר את המסר הנכון.
בקיצור, מתנות עם תמונות זה הפתרון האולטימטיבי בשבילכם, כזה שפשוט אי אפשר לטעות בו.

מתנות עם תמונה – למי הן מיועדות?

בעצם, כל מתנה יכולה להשתדרג פלאים באמצעות תמונה.מתנות עם הדס של תמונה מהוות רעיון נפלא גם לאנשים שאתם מכירים לעומק (החברים הכי טובים, קרובי משפחה, בני זוג), ואפילו לאנשים שלא קרובים אליכם במיוחד, אבל עדיין חשוב לכם להרשים. לא משנה מיהו מקבל המתנה, בן כמה הוא, מה ההעדפות שלו, מה התחביבים שלו ועוד – מדובר בעניין עם 100% הצלחה, כך שאין לכם שום סיבה לא ללכת בכל הכוח על מתנות עם תמונה.

מתנה עם תמונה – מה בתפריט?

יש כל כך הרבה אופציות, הקטלוג הוא אינסופי, ואתם יכולים פשוט ללכת על כל כיוון ולחגוג עליו.
מסגרת יפה ודקורטיבית, למשל בצורת חמסה? יש.
תמונה שמשלבת שעון? יש. חולצות מודפסות? יש. כיסוי למחשב? יש. מסגרת שכוללת את המילה Love ובה משתלבת התמונה? יש. מגן הוקרה? יש. כרית דקורטיבית? יש.
הקטלוג האינסופי רק נמשך ונמשך, ובכל מקרה יש מוטיב מרכזי אחד – אלו מוצרים שישתלבו מעולה בתור מתנות. רק תבחרו, ואת השאר אנחנו בפיקולור נעשה.

אז איך בוחרים מתנות עם תמונה עליהן?

הצעד הראשון הוא להיכנס לאתר פיקולור. באתר יקבלו את פניכם עשרות רבות של מוצרים שיתאימו בול בתור מתנות שתשמחו להעניק.
לאחר מכן, הגיע הזמן לבחור את התמונה הנכונה. האמת, מדובר במלאכה לא פשוטה, ותלויה מאד במסר שאותו אתם מעוניינים להעביר. בא לכם להצחיק? בא לכם להיות רומנטיים? בא לכם להיות משפחתיים? הכל הולך, אז פשוט תבחרו את הרגע המושלם שתרצו שיתנוסס לנצח על גבי התמונה. בשלב זה, תוכלו להגיע אלינו בפיקולור. אנחנו נשמח לקחת את זה מכאן. הצוות שלנו ישמח להסביר לכם על התהליך, להסביר את עניין העלויות, ולגרום לכם להרגיש שאכן, בחרתם נכון.
מכאן, אנחנו ניקח את העניין לידיים שלנו. יש ברשותנו את מיטב הציוד שנתאים לכל סוג של חומר גלם. התמונות שיתקבלו יהיו הכי עמידות ואיכותיות, וגם המוצר עצמו ירגיש איכותי ביותר. לאחר זמן מה שנקבע מראש, תוכלו לחזור אלינו ולאסוף את המתנה.
עכשיו הגענו לחלק הכיף באמת – הענקת מתנה מקורית. היו בטוחים לחלוטין שהפרצוף של מקבל המתנה יהיה שווה את הכל, ותדעו מיד שבחרתם נכון. מתנות עם תמונה בוחרים רק בחברת פיקולור!

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי מתנות עם תמונה