לוגו חדש לבן

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות הפכה בשנים האחרונות לסטנדרט לכל דבר ועניין, אשר תוכלו לפגוש במגוון מקומות בחייכם. על רחבת הריקודים בחתונה, כאשר החתן יורד מהחליפה ומחליף אותה לטי שירט שנושאת כיתוב משעשע, לעתם ביחד עם כל החברים? ברור. בטקסים בצבא, למשל סיום טירונות או מסע כומתה, מה שנותן מזכרת חגיגית מהאירוע המשמעותי? בטח. בטקסי סיום של גן ובית ספר, מתוך מטרה לחגוג את המאורע המשמח ביחד עם כולם? למה לא. לא משנה מה האירוע, אם עומד בפניכם ציון דרך משמעותי (או אפילו אירוע קטן שסתם, בא לכם שלא יישכח), חולצות מודפסות היא צעד הכרחי בדרך אליו.

הדפסה על חולצות – אף טקס לא שלם בלעדיו

כאמור, חולצות מודפסות טומנות ערך רב מאד לכל הסובבים. בין אם מדובר בטקס ביום גן, אז הילדים מקבלים חולצה הנושאת את התמונה של כולם, בין אם מדובר בטקס ביום תיכון ובין אם מדובר בטקס בצבא (סיום טירונות, מסע כומתה, יום יחידה, יום גיבוש, יום ספורט או כל דבר אחר).

יש משהו מגניב בידיעה שדווקא ביום משמעותי זה כולם לובשים את אותו דבר. עניין מגבש, כיף וכמובן מצטלם מעולה.

מעבר לזה. החולצה נשארת בארון, ומי שמקבל אותה יוכל ללבוש אותה גם בעוד שנים. לא לחינם עדיין ניתן לראות ברחוב הישראלי אנשים שמתהלכים להם עם חולצה מודפסת מאירוע שהתקיים לפני שנים, שאותה הם מציגים לגאווה. מדובר בציון דרך משמעותי שכיף לחגוג אותו, ואין כמו הדפסה על חולצות כדי לעשות זאת מכל הלב.

חולצות להדפסה אישית

חולצות בהדפסה אישית – מלווה אתכם גם לחתונה

חתונות ישראליות בשנים האחרונות אינן שלמות ללא המחזה הבא. לאחר חופה וקידושין, בשלב רחבת הריקודים, החתן נפרד מהלבוש הרשמי לטובת בגד בו יוכל להתפרע על רחבת הריקודים.

אין שום סיבה להסתפק ב”סתם” טי שירט, כשאפשר ללכת על טי שירט הנושאת כיתוב מצחיק, כזה שאף אחד מהסובבים לא יישאר אדיש אליו. במקרים רבים, גם החברים מצטרפים לחתן השובב ומחליפים גם הם לטי שירט מצחיקה שנועדה לסמן “אני עם החתן”. אין ספק שמדובר בעניין מגבש, מצחיק ומקפיץ ביותר, בדיוק כשזה מה שצריך.

כדי להגיע לרמה הזאת, צריך לחשוב מראש על מתנות לאורחים בחתונה. גם לחתן, שוודאי יהיה עמוס ערב חתונתו, מדובר בעניין קל ופשוט. כל מה שצריך לעשות זה להגיע לפיקולור, להגיד “אני מעוניין בהדפסה על חולצות” ומכאן – לתת לחוש ההומור לרוץ לבד.

הדפסות על חולצות – בעצם, מי אמר שחובה אירוע משמעותי?!

בסופו של דבר, כשמדובר על הדפסה על מוצרים, אין לזה חוקים. כל אחד יכול לבחור באיזה אירוע בא לו לבחור, או אפילו לבחור שלא לבחור ופשוט להפתיע את הסובבים ככה סתם, בספונטניות. פשוט תתפרעו.

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי הדפסה על חולצות