שיתוף

מתנות לחגים

מתנות לעובדים

מנהג הענקת מתנות לעובדים

מתנות לכבוד העובדים נהוג להעניק מזה שנים בעסקים מכל מגזרי המשק, החל בבתי עסק קטנים יחסית ועד לחברות גדולות וארגוני ענק. בדרך כלל נוהגים להעניק מתנה לעובדים בחגים כמו ראש השנה ופסח, וכמו כן במועדים מיוחדים כמו אחרי פרויקט מוצלח במיוחד, סגירת עסקה חשובה, לצוותים מצטיינים וכדומה. יתר על כן, בעשורים האחרונים מבינים יותר ויותר במשק הישראלי את חשיבותו של ההון האנושי, ואת היותו המשאב המהותי ביותר שעומד לרשות העסק. לכן משקיעים לא מעט בשביעות רצונם ורווחתם של העובדים, החל בימי גיבוש וערבי חברה, ועד להענקת מתנות במועדים אלו ואחרים. מחקרים רבים מעידים כי עובדי המרגישים שהחברה חושבת עליהם ומשקיעה בהם גם יודעים להעריך זאת, תחושת ההזדהות והשייכות שלהם לחברה גדלה, ומכאן גם המוטיבציה לתת יותר והתמורה והתפוקה שהם מספקים בשעות העבודה שלהם.

בחירה נכונה של מתנות לעובדים

אין כמעט גבול למגוון האפשרויות של מתנות לעובדים, החל בכלי מטבח, דרך פריטי לבוש, ועד לציוד טיולים ונסיעות לחו”ל, גדג’טים למיניהם וכן הלאה. ואום, דווקא בשל ההיצע הנרחב יש לשים לב למספר פרמטרים. ראשית, חשוב להבין מהו התקציב העומד לרשותכם ולחלקו במספר המתנות שאתם מתעתדים לרכוש, כך שתבינו מהו הסכום האפשרי לכל פריט בודד. חישוב זה כבר יאפשר לכם לסנן מתנות שעלותן גבוהה או נמוכה משמעותית מהתקציב. שנית, יש לתת את הדעת על מאפייני העובדים – האם הם מורכבים מנשים? גברים? האם הם יותר צעירים או מבוגרים? ומהם תחומי העניין שיכולים להיות רלוונטיים – האם מלאכות יד? בילויים? בישול ואירוח? – וכן הלאה. אם יש לכם התלבטויות לגבי בחירת המתנות הנכונות תוכלו להיוועץ באנשי המקצוע המנוסים של חברתנו, וכמו כן ניתן להתייעץ עם העובדים או נציגיהם.

דוגמאות למתנות מומלצות לעובדים

כפי שאמרנו, השמיים הם הגבול בכל הקשור למתנות לעובדים, ואנו מציעים עשרות אפשרויות איכותיות ומצוינות שכל אחד ישמח לקבל. לפניכם מספר דוגמאות של מתנות מומלצות לעובדים שניתן למצוא ולהזמין דרך האתר, מבין המון אפשרויות אחרות.

  • סט פדיקור מניקור – מדובר בסט שעובדות ישמחו לקבל המגיע בתיק מעוצב מדגם מייקאפ. זהו סט מושלם המורכב מחמישה חלקים שימושיים ומראה בתוך נרתיק מעוצב שניתן לבחור את צבעיו.
  • מצלמה לרכב – זוהי מצלמת רכב המספקת צילומים רציפים באיכות HD ובזמן אמת, שפשוט וקל מאוד להרכיבה לבד. המצלמה מגיע עם מסך מתכוונן וזרוע סיבובית להתאמה אופטימאלית אשר נצמדת באופן חזק מאוד לשמשת הרכב. היא מסוגלת לצלם את כל הנעשה בסביבת הרכב ובהחלט יכולה לשמש בעת אירועי תעבורה – למשל תאונה או סוגיה שהתעוררה מול המשטרה. זאת באמצעות תיעוד אובייקטיבי של האירוע עם תאריך ושעה שמוצגים ומטבעים על הצילום. זהו מוצר חיוני המספק ביטחון ותרומה משמעותית כאשר יש לדון למשל מול חברת הביטוח בנושא תביעות רכב, או מול המשטרה ובתי המשפט.
  • שואב אבק לרכב – מדובר בפריט שימושי נוסף לרכב, בין אם מדובר ברכב הפרטי של העובד או במכונית המסופקת לו על ידי החברה. שואב האבק הידני מדגם וואקום מתחבר אל מצת הרכב כך שאינו זקוק לחיבור חשמלי חיצוני אחר, קל מאוד לתפעל אותו ולשמור על ניקיון החלל הפנימי של המכונית, וגם קל מאוד לפרק ולנקות אותו לאחר הניקיונות באמצעות מברשות ייעודיות שמגיעות עם המוצר עצמו. 
  • ערכת בישול למטבח – זוהי מתנה נהדרת בעיקר בתקופת החגים, כאשר אנשים זקוקים לשדרוג כלי המטבח לקראת הארוחות המשפחתיות הגדולות. מדובר בערכת בישול מקצועית הכולל מחבת עשרים ושישה ס”מ בעלת ציפוי שיש, מטחנת פלפל/מלח מכאנית ממתכת, וסט סכינים עם שכבת נון-סטיק.

אלו היו רק מספר דוגמאות נבחרות של מתנות לעובדים אשר אנו ממליצים עליהם. הנכם מוזמנים לעיין באתר ולמצוא מתנה לעובדים במתאימה במדויק לצרכים שלכם.

מגוון רחב ואיכותי של מתנות לעובדים עם חברת פיקולור! דרך אתר האינטרנט של פיקולור תוכלו להזמין במהירות, בקלות ובאופן מאובטח שלל מתנות עבור עובדים מקשת רחבה של סוגים. אנו מציעים עשרות רבות של אפשרויות, מביניהן ניתן לבחור מתנה לעובדים המתאימה במדויק לצרכים שלכם, הן מבחינת מועד וסיבת הענקת המתנה, והן מבחינת מאפייני העובדים – גיל, מין, תחומי עניין, וכמובן גם בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם. זאת בזכות מחירים כדאיים ומשתלמים על מגוון מתנות מומלצות לעובדים, החותכים לכם בהוצאות.

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי מתנות לעובדים