לוגו חדש לבן

מתנות לגני ילדים ובתי ספר

לבחור מתנות לגני ילדים מתוך מגוון אפשרויות! בכל גן ילדים עולה מעת לעת הרצון והצורך לקנות מתנות, בין אם מדובר באחד החגים, בסוף השנה, בפרידה מהבוגרים וכדומה. בעוד שבעבר צריך היה לכתת רגליים בין חנויות וספקים, היום ניתן להזמין מתנות לגן ילדים בקלות, בפשטות ובמהירות דרך האינטרנט. יתר על כן, בתהליך הפשוט והידידותי ניתן גם להזמין הדפסות אישיות על גבי מגוון רחב של מוצרים ולקבלן לכל כתובת מבוקשת תוך ימים ספורים.

שיקולים שונים בבחירת מתנות לגני ילדים

כאשר הגננת או וועד ההורים של הגן מחפשים אחרי מתנות, הם נתקלים עד מהרה בקשת רחבה של אפשרויות המוצעות בחנויות הפיזיות ובאתרי האינטרנט. עקב המגוון הרחב יש להפעיל מספר שיקולים בבחירת מתנות לגן ילדים שיתאימו למאפיינים השונים של הגן, הילדים וכדומה. לפניכם מספר המלצות שיעזרו לכם למקד את הבחירה ולבצעה על הצד הנכון והמוצלח ביותר:

  • תקציב למתנות – בין אם מדובר בגן ממלכתי או פרטי, מטבע הדברים הוא פועל תחת מסגרת תקציבית מסוימת וכך גם התקציב המיוחד שניתן להקדיש לרכישת מתנות. חשוב להבין כי ישנן הרבה מאוד אפשרויות של מתנות המשתנות במחיריהן, החל בשקלים בודדים לפריט ועד לעשרות שקלים. כמו כן, עלות הקנייה תושפע כמובן מכמות הילדים שיש בגן ואלו אמורים לקבל את המתנה. כך לדוגמא, יש הבדל בין קניית מתנה גדולה יחסית לחמישה או שישה בוגרים המסיימים את הגן ועוברים לכיתה א’, לעומת מתנה שאמורה להיות שווה בין עשרים וחמישה ילדים הגן – וחלוקת התקציב תהיה בהתאם. בכל מקרה, מה שחשוב להגדיר מראש הוא את התקציב המיועד לרכישת המתנות פחות או יותר, לחלקו למספר הילדים שאמורים לקבל את המתנה, וכך תדעו מהו הסכום האפשרי העומד לרשותכם לכל פריט.
  • התאמה לערכי גן – כל גן פועל לפי מנעד מסוים של ערכים המנחים אותו. כמובן שבכל הגנים מדגישים את כבוד האדם, התנהגות נאותה, עזרה הדדית, קבלת האחר וכדומה, אולם מעבר לכך קיימים הבדלים. לדוגמא, ישנם גנים שבהם מושם הדגש על ערכי הדת והמסורת, ישנם גנים הנוטים יותר לגישות הקשורות לעידן החדש, יש גנים שבהם הדגש הוא על חיבור לטבע וכבוד לסביבה וכן הלאה. כמו כן, בגנים רבות שמים דגש בשנים מסוימות על נושאים מיוחדים שעליהם מדברים ועושים יותר פעילויות, כמו חברות, משפחה, מוזיקה, טבע וכיוצא בזאת. אם כן, בבחירת מתנות לגני ילדים כדאי לקחת בחשבון גם את הערכים והנושאים הרלוונטיים ואפשר לחפש מתנה המשקפת אותם. גם אם לא מצאתם מתנה המייצגת בדיוק את הנושא, או שהיא אינה עולה בקנה אחד עם תקציבכם, תמיד תוכלו לבחור בהדפסה דיגיטלית על גבי המתנות ולהפוך אותן לאישיות ומתכתבות עם הנושא. לדוגמא, אם בחרתם את ערך הידידות והחברות והחלטתם לקנות לילדים כובעי מצחייה, תוכלו להדפיס על גבי הכובעים את המילים הללו או תמונות וציורים שמראים מהי ידידות.
  • התאמה למקבלי המתנה – מתנות לגן ילדים רצוי לבחור גם בהתאם למאפיינים של הילדים שאמורים לקבל אותן. נכון שילד תמיד ישמח לקבל מתנה אבל עוד יותר מכך כאשר היא מתאימה לגילו, מעניינת או משמשת אותו. כך למשל, יש הבדל בין מתנות שקונים לגן עם ילדים צעירים יחסית בגילאי שלוש, לעומת מתנה לילד שממשיך לכיתה אלף. כמו כן, כדאי לתת את הדעת על הבדלים מגדריים ואם קיימות העדפות ברורות מבחינה זו בין ילדי הגן, כדי למנוע מצב שבו קונים מתנה המתאימה במובהק לבנות, ומזניחים את הבנים.
  • הנאה וערך מוסף – תהיה הסיבה אשר תהיה לקניית המתנות, כדאי לחשוב גם מה אנו רוצים שהילדים יפיק מהן. לדוגמא, לעיתים נרצה לקנות מתנה שבעיקר מעוררת כיף ועניין כמו פאזל עם תמונה בהדפסה אישית, ולפעמים נרצה מתנה שימושית כמו תיק וקלמר, מגבת, כרית, חולצה וכובע. כמו כן, כדאי לחשוב על הערך המוסף שהמתנה אמורה להעניק לילדים, למשל מתנה לחגים שמעבירה את רוח החג: יום המשפחה, שבועות, פסח, ראש השנה וכן הלאה, וכאמור גם את הערכים שאנו רוצים להעביר ולהזכיר לילדים.

כמה מילים על קניית מתנות לגנים באינטרנט

עד לפני כמה שנים, ולמעשה גם היום, קניית מתנות לגני ילדים הייתה פרויקט די מורכב. לא רק שצריך היה לתכנן את הקנייה בהתאם לתקציב ולהיבטים הנוספים שתיארנו, אלא צריך היה לנסוע אל ספק מוכר או לחפש חנות אחרת, לבחון את המלאי, לשאול אם יש במקרה עוד אפשרויות במחסן או שאפשר להזמינן לחנות, ולבסוף לרכוש את המתנות. לעומת זאת, באמצעות אתרים כמו שלנו יכולים כיום גננות וועדי ההורים של הגנים לקנות מתנות בקלות רבה.

קודם כל, אין צורך בכלל לצאת מהבית לצורך הקנייה והכל מתבצע בזמן שנוח לכם, מול המחשב על כוס קפה. שנית, המלאי כולו פרוס בפניכם עם קשת רחבה של אפשרויות, שאינן מתחבאות בין מדפים וקטלוגים ישנים, אלא נגישות בלחיצת כפתור. למעשה, התהליך כולו פשוט מאוד ואחרי שאיתרתם מתנה אתם פשוט בוחרים את הכמות, ומזמינים אותה דרך האתר המאובטח אל הכתובת לבחירתכם. כל זאת במחירים נוחים מאוד ומשתלמים המתאימים לתקציבים של גנים.

יתר על כן, באתר שלנו קיימת אפשרות להוספת תמונה כמעט לכל המוצרים. כל מה שצריך לעשות הוא להעלות קובץ מהמחשב שלכם דרך כפתור “העלה קובץ” שנמצא בדף של כל מוצר באתר. אתם יכולים לבחור בין העלאת תמונה אחת או כמה תמונות, ותוכלו גם להוסיף הקשה או הערות. רק חשוב לציין כי התמונות שאתם מעלים ושולחים אלינו צריכות להיות באיכות טובה על מנת שתוכלו ליהנות מהדפסה ברמה גבוהה ומאירת עיניים. כידוע, מתנות מודפסות מהוות מתנה מועדפת ופופולארית בגני ילדים וגם בבתי ספר, והיא פותחת קשת רחבה מאוד של אפשרויות.

כך למשל, אפשר להזמין כובעים, חולצות, תיקים, כוסות, מגבות, כריות ועוד המון מוצרים – כולם עם הדפסות אישיות. ההדפסה יכולה להיות למשל של שם הגן והגננת, של שמות הילדים מקבלי המתנה, של סיסמת הגן או ערכיו החשובים, וכמובן של תמונה. התמונה יכולה להיות של הילד עצמו, של כמה ילדים או כל ילדי הגן ביחד, תמונה מטיול שערכתם השנה או מכל פעילות אחרת, תמונה של חצר המשחקים או המבנה עצמו, או כל תמונה אחרת החל בעצים ופרחים ועד לציורים מצחיקים. זוהי דרך נהדרת להפוך כל מתנה מכל סוג לבעלת ערך אישי, ולכזו המחזקת את השייכות של הילד לגן ומזכירה לו את המקום שהוא אוהב.

רעיונות למתנות לגני ילדים

כאמור, באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של מתנות לגן ילדים, אשר מתאימות למועדים ולמטרות שונות. יש לציין כי אין אצלנו סכום מינימלי לסכום ההזמנה כך שתוכלו להזמין בדיוק לפי התקציב העומד לרשותכם, ללא חריגות. כעת נביא בפניכם כמה דוגמאות פופולאריות ומומלצות למתנות המוצעות באתר שלנו.

  • תיקי גב – אין ספק שתיקי גב מהווים מתנה נהדרת לסוף שנה אשר כל ילד ישמח לקבל. גם ההורים יראו במתנה זו השקעה מצד צוות הגן ויעריכו אותה מאוד. אנו מציעים תיקי צידנית המתאימים במיוחד לילדי גני עם המגיעים בדמות אריה, דבורה, פינגווין ודובי, עליהם גם ניתן להדפיס הדפסות שונות ובכך להפוך את התיק למיוחד במינו עבור הילד. תיקים אלו בנויים מתא קדמי, שתי רשתות צד לבקבוקים ופריטים אחרים, וכמובן תא מרכזי גדול הכולל צידנית. כידוע, ילדי הגן פחות נזקקים לנשיאת ספרים ומחברות, למרות שגם אלו ואף קלמרים מלווים אותם לאורך היום. מה שכן חשוב הוא שהמזון שהילד מביא מהבית לא יתקלקל, ובדיוק לשם כך קיימת בתיק צידנית השומרת על טמפרטורת המזון. מעבר לכך, אנו מציעים עוד מגוון גדול של תיקים מסוגים שונים הניתנים להדפסות אישית, כמו למשל תיק גב שקוף ומאובזר לילדים הכולל 12 עפרונות צבעוניים, 12 טושים ו- 12 צבעי פנדה. זוהי מתנה מאירת עיניים, צבעונית ושימושית מאוד שכל ילד ישמח לקבל, וגם ניתן להוסיף עליה מיתוג בתוספת תשלום. אנו מציעים גם תיקי שרוכים, תיקי גב עם פייטים מתחלפים ותמונה לבחירה, קלמרים עם הדפסה אישית, ועוד הרשימה ארוכה.
  • בקבוקים ומידניות – אחת הדאגות הגדולות של ההורים, במיוחד בימי הקיץ, היא שהילדים ישתו מספיק. כידוע, ילדים פחות שמים לב לנושא השתייה וצריכים שיזכירו להם שוב ושוב, אך גם הגננת הערנית ביותר יכולה להתקשות להבחין באחד או שניים מתוך עשרים וחמישה ילדים, שפשוט לא שתו. לכן, בקבוקים ומידניות שניתנים במתנה ואפילו נושאים מאפיינים אישיים מיוחדים לילד, הופכים להיות פריט חשוב בעולם, כלומר פריט שייקח איתו בכל יום, יזכור אותו וגם יזכור להשתמש בו. באתר שלנו תמצאו מגוון רחב של כובעים ומידניות המתאימות לילדים שונים, למשל בקבוק שתייה שמתאים לגילאים הרכים ביותר עם כוס ורצועה, בקבוק שתייה מעוצב עם פיה מתכווננת, בקבוקים עם או בלי קש והדפסת תמונה אישית, מידניות בשלל צבעים לשמירה על טמפרטורה קרה ולנשיאת הבקבוק בנוחות עם רצועה ממקום למקום, ובאותה הזדמנות לא נשכח גם לציין את הספלים שלנו שניתן להדפיס עליהם תמונות אישיות.
  • תמונות ופאזלים – אלו מתנות נהדרות עבור מועדים כמו יום המשפחה ואפילו למסיבת סיום הגן, אשר מגיעות עם תמונות אישיות שגם יכולות להפוך לפאזל. לדוגמא, ניתן להזמין אצלנו בלוקים מעץ עם תמונה אישית המודפסת עליהם, שהילד יוכל להעמיד בחדרו או שהתמונה תעמוד בסלון. כמו כן ניתן להזמין פאזל לב או מרובע עם מעמד שהוא גם משחק וגם פריט דקורטיבי המציג את בני המשפחה, החברים או הילד בסיטואציה נעימה הזכורה לטוב. יש גם מתנות מקוריות קצת יותר “שימושיות” כמו מתלה למפתחות עם תמונה אישית שעליו הילד יכול לתלות כל מיני “אוצרות” שמצא ואסף, ויש לנו גם מחזיקי מפתחות מעץ עם תמונות אישית.
  • עוד המון אפשרויות – אלו היו רק כמה דוגמאות לקשת רחבה מאוד של מתנות לגני ילדים שאנו מציעים באתר. כך לדוגמא, תוכלו להזמין מאיתנו מגבות בשלל צבעים וגדלים, כובעים, כריות, שעון דיגיטלי מעורר עם תמונה אישית, כיסוי לבקבוק יין וכיסוי חלה לשבת, סימניות ממתכת עם הדפסים, מעמד שולחני לעפרונות, שלט מעץ עם תמונה אישית, ועוד.
  • הערה אחרונה לסיום
  • כאשר אתם מזמינים מתנות לגן ילדים דרך רשת האינטרנט, כדאי שתהיו צרכנים חכמים. בדקו מי עומד מאחורי האתר ועד כמה מדובר בחברה רצינית, האם האתר מאובטח כמו שצריך וברמה גבוהה, וכמובן – האם הוא מציע מחירים נוחים והנחות גדולות על המוצרים. אנו סמוכים ובטוחים שכשתעיינו באתר שלנו ובמוצרים השונים תקבלו תשובות מצוינות לשאלות הללו.

בקשה להצעת מחיר

השאירו פרטים

כן, להמשיך לצ'ט
1
הי 👋
איך נוכל לעזור לך?
האם יש לך שאלה לגבי מתנות לגני ילדים ובתי ספר